KONST / Litografier / Färglitografi 10638097
nr 1063 8097
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), komposition, 92/100, signerad, 38x58
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:14:01
500 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
17 okt
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér